ET48300005 Ενσωματωμένο σύστημα ηλεκτροδότησης για αδιάκοπη παροχή ενέργειας και εξωτερικό ντουλάπι
Πιστοποίηση
ΚΙΝΑ ESTEL (GUANGDONG) TECHNOLOGY CO., LTD. Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
—— Anthony
—— Manish
—— Parmar
—— Luis Alberto
—— Andrej Sliachin
Πάντα μπορεί να μας παρέχει καλή πρόταση και λύση, είμαστε πολύ ευγνώμονες.
—— Nelson
Είμαι Online Chat Now
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Σενζέν, Κίνα (Ηπειρωτική χώρα)
Μάρκα: ESTEL
Πιστοποίηση: ISO9001, CE, 3C, FCC, TLC
Αριθμό μοντέλου: ΕΤ48300-005
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 715-4286 usd
Συσκευασία λεπτομέρειες: Καρτόνι / ξύλινη θήκη
Χρόνος παράδοσης: 20-25 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Τ/Τ, Paypal
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: ΕΤ48300-005 Λειτουργία εισόδου: 220VAC μονοφασική
Χωρητικότητα εισόδου: 1 × 100A/2P Τάση εξόδου: -43 ~ -58VDC, ονομαστική τιμή: -53.5VDC
Μέγιστη χωρητικότητα: 18 kW Θύρα επικοινωνίας: RS485, SNMP
Επισημαίνω:
Ενσωματωμένο σύστημα τροφοδοσίας για UPS
Εξωτερικός Θάλαμος Τηλεπικοινωνιακού Συστήματος Ισχύος
Ενσωματωμένο σύστημα αδιάλειπτης παροχής ρεύματος
Εισαγωγή στο ενσωματωμένο σύστημα συνεχούς τροφοδοσίας
Η τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας ET48300-005 διαθέτει ένα συμπαγές σχεδιασμό ύψους 5U για την κάλυψη των κρίσιμων αναγκών εφαρμογής της μετάδοσης ινών και μικροκυμάτων, συσκευών πρόσβασης και διακόπτες.Το σύστημα έχει μέγιστη ισχύ 300AΤα καλώδια είναι προσβάσιμα από μπροστά με MCBs και busbars.
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Κανονικό πλάτος 19 ιντσών: εξασφαλίζει συμβατότητα για ευρεία χρήση.
  • Σύνθετο ύψος 5U: εξοικονομεί χώρο και μειώνει το κόστος εγκατάστασης.
Σενάρια εφαρμογής
  • Ασύρματοι σταθμοί βάσης
  • Δίκτυα μεταφοράς
  • Δίκτυα επικοινωνίας για επιχειρήσεις
Προδιαγραφές
Τύπος Σύστημα.
Διάσταση 482.0(W) × 350.0(D) × 5U(H)
Βάρος ≤ 25kg (χωρίς ευθυγραμμιστές)
Τρόπος ψύξης Φυσική ψύξη
Τρόπος καλωδίωσης Ανώτατη είσοδος και άνω έξοδος
Τρόπος συντήρησης Προσωρινή συντήρηση, υποστήριξη αλλαγής βαθμού μονάδας
Επίπεδο προστασίας IP20
Διανομή εναλλακτικού ρεύματος
  • Τρόπος εισαγωγής: 220VAC μονοφασική
  • Εισαγωγική ικανότητα: 1 × 100A/2P
  • Συχνότητα εισόδου: 45~65Hz (ονομαστική τιμή: 50Hz/60Hz)
  • Δ.Δ.Α.: 20kA/40kA, 8/20μs
Διανομή συνεχούς τάσης
  • Δυναμική τάση: -43 έως -58VDC (ονομαστική τιμή: -53,5VDC)
  • Μέγιστη χωρητικότητα: 18kW
  • Διακόπτης μπαταρίας: 2 × 125A (1-πόλος)
  • Διακόπτες φορτίου:
    • ΔΕΔ: 32A (1-πόλος) × 2 + 40A (1-πόλος) × 2 + 63A (1-πόλος) × 3
    • BLVD: 6A (1-πόλος) × 2 + 10A (1-πόλος) × 2 + 16A (1-πόλος) × 2
  • Η τάση εισόδου του διορθωτή: 85VAC έως 300VAC (κατηγορία 220VAC)
  • Αποτελεσματικότητα: >96%
  • Κατηγορία ισχύος: 3000W (176~300VAC)
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: -40 °C έως +75 °C (πλήρης ισχύς κάτω των 50 °C)
  • Διάσταση: 106,5mm(W) × 286mm(D) × 41,5mm ((1U/H)
  • Βάρος: ≤2kg
  • Τρόπος ψύξης: Εξαναγκαστική ψύξη
  • Παράγοντας ισχύος: ≥0.99
  • ΤHD: ≤ 5%
Ελεγκτής
  • Έξοδος συναγερμού: 6 στεγνές επαφές
  • Λιμένας επικοινωνίας: RS485, SNMP
  • Τρόπος εμφάνισης: LCD
Περιβάλλον
  • Θέρμανση αποθήκευσης: -40°C έως +70°C
  • Υγρασία λειτουργίας: 5% έως 95% (μη συμπυκνωτικό)