Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας υπαίθριο γραφείο μπαταριών για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας υπαίθριο γραφείο μπαταριών για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Στο τελευταία τρία χρόνια, η συνεργασία μας είναι πολύ εύθυμη, ευχαριστίες για την υπομονετική υπηρεσία της επιχείρησής σας τη τεχνική υποστήριξη και, το τέλος - ο χρήστης είναι πολύ ικανοποιημένος με την ποιότητα του υπαίθριου γραφείου τηλεπικοινωνιών με την ψύξη. Καλύτερες ευχές στη μελλοντική συνεργασία μας.

—— Anthony

Έγκαιρη απάντηση, επαγγελματικές δεξιότητες, αυστηρή τοποθέτηση, γρήγορη παράδοση, είμαστε πολύ ικανοποιημένοι, η συνεργασία είναι πολύ ομαλή.

—— Manish

Από 1 δείγμα σε 45 σύνολα, 76 σύνολα, 200sets, καθιερώσαμε βαθμιαία μια ισχυρή εμπιστοσύνη. Η ποιότητα γραφείων είναι υψηλή και το σχέδιο είναι λογικό.

—— Parmar

Το κλιματιστικό μηχάνημα έχει τρέξει για ενάμισι έτη. Η ψύξη αποτελεσματική είναι καλή. Η καλή υπηρεσία μεταπώλησης, και καθοδηγεί υπομονετικά για να χρησιμοποιηθούν και να λυθούν τα τεχνικά προβλήματα. Το περιβαλλοντικό σύστημα παρακολούθησης τρέχει επίσης καλά, και ο μακρινός έλεγχος το γραφείο είναι πολύ κατάλληλος.

—— Luis Alberto

Τα κιβώτια είναι μεγάλα εμείς ευχαριστημένοι από το. Θα διατάξουμε 30 σύνολα κάθε μήνα στο μέλλον. Συνεργαστείτε ευτυχώς.

—— Andrej Sliachin

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής

Κίνα Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής προμηθευτής
Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής προμηθευτής Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής προμηθευτής Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής προμηθευτής Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα (ηπειρωτική χώρα)
Μάρκα: ESTEL
Πιστοποίηση: NTT/Telcordia/IEC/TIA/EIA
Αριθμό μοντέλου: LC προσαρμογέα

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: ξύλινη περίπτωση περίπτωσης/χαρτοκιβωτίων
Χρόνος παράδοσης: 7-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Κ.ΛΠ.
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 σύνολα το μήνα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Συνθετικό ρητίνη ή κράμα, με τις meachnical διαστάσεις υψηλής ακρίβειας Μέθοδος εγκατάστασης εξοπλισμού: Δίκτυα τηλεπικοινωνιών, ODF, OCC, CATV
Απώλεια εισαγωγής: ενιαίος τρόπος: PC≤0.3dB, UPC≤0.2dB, APC≤0.2dB, multimode≤0.3dB Μήκος κύματος εργασίας: ενιαίος τρόπος: 1310nm, 1550nm, πολλαπλού τρόπου: 850nm, 1300nm
Κατάσταση λειτουργίας: -20℃ σε +70℃ ανθεκτικότητα: 1000 φορές το ένθετο και βγάζει, απώλεια change≤0.20dB εισαγωγής
Repeation: Όχι περισσότεροι από 0.2dB Υλικό μανικιών: Κεραμική
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40℃ σε +85℃

Περιγραφή προϊόντων

 

Οι προσαρμοστές συζευκτήρων ινών σας αφήνουν να συνδυάσετε τα καλώδια μαζί για να επεκτείνουν το δίκτυο ινών σας και να ενισχύσουν το σήμα του.

Παράγουμε τους πολλαπλού τρόπου και singlemode συζευκτήρες. Οι πολλαπλού τρόπου συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγάλες μεταφορές δεδομένων στις πιό σύντομες αποστάσεις. Οι Singlemode συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγαλύτερες αποστάσεις όπου το λιγότερο στοιχείο μεταφέρεται. Οι Singlemode συζευκτήρες επιλέγονται χαρακτηριστικά για το δικτυακό εξοπλισμό στα διαφορετικά γραφεία και χρησιμοποιούνται στον εξοπλισμό δικτύων μέσα στην ίδια κεντρική σπονδυλική στήλη στοιχείων

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών της οπτικής ίνας DYS pdoduce οι τύποι FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc κ.λπ. Η περιεκτική κατασκευή του συνδετήρα, της καλής και χαμηλής απώλειας εισαγωγής και των υψηλών returnloss μπορεί οι απαιτήσεις γρήγορα, ακριβείς, lastingand σταθερή σύνδεση στα διαφορετικά περιβάλλοντα!

 

 

Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής

 

 

 

Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής Ενιαίο πλαστικό σώμα προσαρμοστών οπτικών ινών τρόπου LC για τα δίκτυα ευρείας περιοχής

 

              

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Χαμηλή αξία απώλειας εισαγωγής
Επιλογή των υλικών κατοικίας και μανικιών
Σταθερή ικανότητα και υψηλή αξιοπιστία
Άριστη μηχανική ικανότητα
Ποικιλία των χρωμάτων

 

Εφαρμογές:
CATV
Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
Οπτικοί εξοπλισμοί δοκιμής
Δίκτυα τοπικής περιοχής
Δίκτυα ευρείας περιοχής
Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Tianjin Estel Electronic Science and Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Fiona

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα